۰

فروشگاه آرتین موبایل ، یکی از پیشتازان و بروزترین عرضه کنندگان ،موبایل تبلت و لوازم جانبی در ایران می باشد که روزانه چندین محصول جدید به فروشگاه اضافه می کند. پس از ورود هر اسمارت فون جدید در ایران، آرتین موبایل جزو اولین فروشگاه هایی می باشد که لوازم جانبی و موبایل را آن را به صورت کاملا تخصصی عرضه می نماید. حضور کارشناسان مجرب و متخصص در این مجموعه باعث شده کالاهایی با کیفیت بالا و بهترین قیمت را در اختیار همکاران و هموطنان عزیز قرار دهد با اطمینان می توانید از فروشگاه آرتین موبایل ، کالاهای گارانتی دار را انتخاب نمایید و با خیال راحت استفاده نمایید.

آرتین موبایل

آرتین موبایل تنها یک فروشگاه اینترنتی نیست!

زمان یکی از با ارزش ترین سرمایه های انسانی است که باید از آن به بهترین نحو ممکن استفاده شود. اهمیت زمان آنقدر برای بشر شناخته شده بود که همواره سعی داشته و دارد، تا برای رسیدن به اهداف خود کوتاه ترین مسیر را انتخاب کند.
مسیری که او را زودتر به هدف مورد نظر خود برساند. آرتین موبایل یک فروشگاه فروش و تعمیر  موبایل، تبلت و لوازم جانبی می باشد که با انگیزه فروش مجصولات متنوع و کاربردی راه اندازی شده است این فروشگاه دارای انواع موبایل، تبلت قاب و  گارد گوشی های متنوع و با طرح های جدید در خرمت مشتریان عزیز می باشد.

قیمت های رقابتی

فروشگاه آرتین موبایل به واسطۀ تامین کالا از مبادی اصلی، فروش کالای اصل و با کیفیت را به همراه قیمتهای واقعی نشانه گرفته است و احترام به حقوق مصرف کننده را در برخورداری از محصولی که شایستۀ یک خرید هوشمندانه از یک فروشگاه موبایل است، محور کسب و کار خود می‌داند و همچنین حضور کارشناسان مجرب و متخصص در این مجموعه باعث شده کالاهایی با کیفیت بالا و بهترین قیمت را در اختیار همکاران و هموطنان عزیز قرار دهد با اطمینان می توانید از فروشگاه آرتین موبایل، کالاهای گارانتی دار را انتخاب نمایید و با خیال راحت استفاده نمایید


آرتین موبایل

تعمیرات

در سال های اخیر با فراگیر شدن گجت های هوشمند مثل موبایل، تبلت و یا ابزارهای الکترونیکی دیگر مثل لپ تاپ، دوربین، کنسول بازی و... سبب شد شاخه ای جدید در بازار شکل بگیرد که هدف از آن رفع نیازهای خرابی از گروه محصولات باشد